Telefon:0216 675 07 73 Gsm:0532 171 34 51

Gürhan SÜER (Kaptan)

10.02.2011, Dubai

10.02.2011, Dubai

1983, İstanbul doğumludur.

İlkokul 3.sınıfta matematik sorularına öğretmeni Nezihe Aksoy, problemi okumayı bitirir bitirmez cevap verdiğinde 3 şey kazanmıştır. Sınıfın nefretini, hayranlığını ve ileride matematik okuyacağı bilgisini. Nimetullah Mahruki İlköğretim Okulu’nu bitirdiğinde ne Nasuh Mahruki’yi ne de ileride sınıflarından bir tanesine Nasuh ismini vereceğini bilmemekteydi.

1997’de liseye girdiğinde Şule Topal’ı, Cahit Arf’ı, Mehmet Nadir’i ve Ali Nesin’i tanıdı. Erdal Atabek’e konferansında “neden Köy Enstitüleri kapandı” diye sorunca yine 3 şey kazandı. Okulda bazılarının nefretini, hayranlığını ve ileride eğitim de okuyacağı bilgisini.

2000 yılında Yeditepe Üniversitesi Matematik Bölümü’nü %100 bursla kazandı.

2004 yılında Work and Travel programıyla ABD’ye giderek, Great Pacific Seafood Company’de işçi olarak çalıştı.

2005 yılında lisans programını tamamladıktan sonra, 2007 yılında yine Yeditepe Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde yüksek lisans programını tamamlayarak profesyonel iş hayatına başladı.

Yüksek Lisansını yaptığı sırada üç yakın arkadaşıyla beraber, isimlerinin baş harflerinden oluşan AGM adlı eğitim ve danışmanlık firmasını kurarak İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrine eğitim ve yurt dışı eğitim danışmanlığı ağı sağladı. Gürhan, aynı zamanda firmalara satın alma ve finans alanında danışmanlıklar verdi.

Sürdürmekte olduğu kurumsal ve eğitim danışmanlığı hayatına ICF (International Coaching Federation – Uluslarası Koçluk Federasyonu),  IAC (International Association of Coaching) ve  AC (Association for Coaching) onaylı Sola Unitas Academy’den  aldığı Temel Koçluk Becerileri (Foundations of Coaching), Koçun Varlığı ( Coaching Presence), Olasılıklar Dünyası (World of Possibilities) , Birlikte Oluşturma ( Co-creation of Coaching), Yönetici Koçluğu (The Right Step for Executive and Team Coaching), Takım Koçluğu, Öğrenci Koçluğu (Coaching Teens and Students into a Thriving Present and Future) ve İlişki Koçluğu (Leveraging Couples into Sustainable Relations through Relationship Coaching) eğitimlerini tamamlayıp koçluk hayatına başlamıştır.

Hayranı olduğu “Lİe to Me” dizisinin yaratıcısı olan ve 20. yüzyılda En Fazla İz Bırakan 100 Kişi” listesinde yer alan ünlü psikolog Prof. Dr. Paul Ekman’ın Duygusal Beceriler ve Yetkinlikler (Emotional Skills and Competencies-ESaC) ve Doğruluğu ve Güvenilirliği Değerlendirmek (Evaluating Truthfulness and Credibility-ETaC) eğitimlerini almıştır.

Gürhan, eğitmen kimliğiyle tüm öğrencilere ve kurumsal hayatta kendini geliştirmek isteyenlere yeni eğitimler düzenlemektedir. Son olarak mikro ifadelerin satış, pazarlık, ikna, karar verme süreçlerindeki etkisi üzerine bir eğitim hazırlığı içerisindedir.

Facebook

Twitter

Google Plus

YouTube

LinkedId

Instagram

Follow Me on Instagram
 • "Bu Sene TEOG Daha Zor Olabilir." http://www.icaptainacademy.com/2015-2016-teog-sinavi/

  icaptainacademy: ""Bu Sene TEOG Daha Zor Olabilir." http://www.icaptainacademy.com/2015-2016-teog-sinavi/"
  17
  1

 • instagram by icaptainacademy
  2
  0

 • instagram by icaptainacademy
  4
  0

 • instagram by icaptainacademy
  2
  0

 • instagram by icaptainacademy
  1
  0

 • instagram by icaptainacademy
  1
  0

 • instagram by icaptainacademy
  1
  0

 • instagram by icaptainacademy
  1
  0

 • instagram by icaptainacademy
  0
  0

 • instagram by icaptainacademy
  1
  0